Dit zijn wij!

Team Cultuureducatie Zeeuws-Vlaanderen

Tijl Clement | Projectcoördinatie | tijl@cezvl.nl | 0031 (0)6 46 74 53 50

Lianne de Back | Projectondersteuning | Communicatielianne@cezvl.nl | 0031 (0)6 21 38 80 77

Milou Simpelaar | Didactische ondersteuning muziek en dans | milou@cezvl.nl

Anja Agten | Financiële administratie | anja@cezvl.nl
 

Rudi Crombeen | Bestuur | rudi@cezvl.nl

---------------
Team sport & gezondheid | gemeente Sluis

Jessica Mannaart-Henry | Projectcoördinatie | jessica@cezvl.nl

Rowan Ritico | Projectcoördinatie en uitvoering | rowan@cezvl.nl

---------------
Jongerenteam | gemeente Sluis

Sigrid Steijaertsigrid@cezvl.nl 

Carlijn Datthijn | carlijn@cezvl.nl 

Quinty de Feijter | quinty@cezvl.nl
 

Instagram Jongerenteam_cezvl